Outline Example For Research Paper Silivrispor başkanı  source url Akgün DURU yaşanan olaylar sonrası basın açıklması yaptı..

Kasaba Taraftar Grubunun Temsilcileri tarafından yapılan basın açıklamasını izledik, birkaç önemli hususla ilgili açıklama yapıp daha sonra geniş  bir açıklama yapacağız.
Bu grup yıllardır Silivrispor’un sözde taraftarları olduğunu iddia eden aslında basın açıklaması yaptıkları mekanlarında her türlü gayrimeşru olayların yaşandığı ve Silivri gençlerimizin bu mekanlarda kötü alışkanlıklara bulaştığı kamu oyunca bilinmektedir. Malum bu kişiler Silivrispor Kulübünden uzun yıllardır paralar alıp bu paralar karşılığında takımı destekleyen bir gruptur. Bu grup Bize , iç sahada ki her maç için 3.000,00-TL (ÜÇBİN) , deplasmanda ki her maç için 4.000,00-TL (DÖRTBİN) , deplasmanlara otobüs ve her maç için yüzlerce bilet talepleri ile gelmişlerdir.
Bugün basın açıklaması yapan taraftar grubu Başkanı kendisi ile yapılan özel bir görüşmede   diyor ki ; benden değil …………..kişiden özür dilesinler. Demek ki bu …………….. kişi ya haberi olmadan bu grup tarafından kullanılıyor yada bunları yönlendiriyor. Şimdi çıksın bu kişinin kim olduğunu  taraftar Başkanı açıklasın….
Ayrıca ;  maç sonrası yaşanan olaylardan sonra kimlerle nerede toplantı yaptıklarını  ve  kimlerden akıl aldıklarını da açıklasınlar.

Writing A Case Study

go Şimdi değerli Kamuoyuna sormak istiyoruz ;
Sizce Kulübü Temsil eden bizler her türlü gayrimeşru olaylara bulaşmış olan ve Silivri’nin gençliğine kötü alışkanlıklar edindiren bu grup karşısında Dik mi Duralım ? yoksa Omurgasız mı olalım ?
Herkes şunu iyi bilsin ki; biz Silivrispor’u bu kan emicilerden kurtarmadan bu görevi bırakmayacağız.Buradan tüm Silivri’li Anne ve Babalara sesleniyoruz, Dikkat edin çocuklarımızı kötü alışkanlık edinebileceği malum yerlerden uzak tutun. Biz kimseden korkmadan çekinmeden Silivri için mücadele etmeye devam edeceğiz.

source link

Writing Outlines For Essays Kamuoyuna Saygı İle Duyurulur.
SİLİVRİSPOR YÖNETİM KURULU

Buy Ready Made Dissertation

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

watch